X
تبلیغات
رایتل
اخبار فناوری صنعت آب و برق
  
 تازه ترین خبرها درباره پیشرفت های علمی - فنی٬ پژوهش ها٬همایش ها و ... انرژی و صنعت آب و برق
 
آرشیو
موضوع بندی
 
جمعه 29 دی‌ماه سال 1385
نوشتن رویدادها (همایش، نمایشگاه، وبینار و ...) به ترتیب ماه وقوع

نوشتن رویدادها (همایش، نمایشگاه، وبینار و ...) به ترتیب ماه وقوع رویداد به پایان رسید. از این پس نیز همه رویدادهای مربوط به صنعت آب و برق، آموزش های علمی - کاربردی مرتبط با این صنعت و نیز آموزش مجازی، در طبقه بندی ماهانه نوشته می شود تا استادان محترم بتوانند با مراجعه به ماه مورد نظر، ضمن آگاهی از رویداد ملی یا بین المللی آن ماه، پیشاپیش خود را برای شرکت در آن (ارسال مقاله، مشارکت در بحث، حضور در مراسم و یا مطالعه اخبار و دستاوردهای آن رویداد) آماده کنند.

برای آگاهی از این رویدادها، کافی است به وبلاگ اخبار پژوهشی علمی - کاربردی مراجعه فرمایید و در قسمت سمت راست صفحه، زیر عنوان "موضوع بندی" ، رویدادهای ماه مورد نظر را انتخاب و ملاحظه نمایید. مثلا برای وقایع دیماه، روی رویداد: دی ۸۵ - Jan 07 کلیک کنید تا همه وبینارها، نمایشگاهها، کنفرانس ها، فراخوان ها و جشنواره های ملی یا بین المللی این ماه که مربوط به صنعت آب و برق و مسایل آموزشی آن باشد، روی صفحه بیاید. سپس در هر مورد (مثلا فراخوان مقاله برای ویژه نامه “یادگیری الکترونیکی در صورت لزوم به لینک نوشته شده در متن آن مراجعه کنید. زیرا تلاش شده است در هر مورد، با لینک دادن به سایت مربوط به هر رویداد، این امکان فراهم شود تا سروران عزیز بتوانند در صورت نیاز، اطلاعات بیشتر را مستقیما از آن طریق به دست آورند و موضوع را پیگیری کنند.

انتظار می رود همه عزیزان، در اطلاع رسانی این رویدادها به ویژه آنچه به سازمان یا منطقه یا تخصص خودشان مربوط می شود، کمک کنند. تقاضا می شود چنانچه از رویدادی اطلاع دارید که در این وبلاگ نوشته نشده است، با ارسال ایمیل یا از طریق قسمت نظرات، خبر مربوط به آن رویداد را ارسال فرمایید تا سایر عزیزان نیز از آن آگاه شوند.باشد که این تلاش ارزنده شما به رشد سازمان یادگیرنده همراهان شما کمک کند.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 325742


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها